Wydarzenia otwarte

Cyklicznie organizowane wykłady i warsztaty zarówno z wykładowcami akademickimi, jak i reprezentantami biznesu. Skierowane do całej społeczności akademickiej Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.  Tematyka wydarzeń jest optymalnym połączeniem aspektów teoretycznych, jak i praktycznych

Business Inside Out

Projekt skierowany do członków Koła, którego celem jest przybliżenie realiów pracy w największych spółkach. Przedstawiciele firm poprzez praktyczne case study bazujące na prawdziwych projektach pokazują wyzwania z jakimi musi zmagać się pracownik firmy. Wyróżnikiem tych warsztatów jest ich całodniowy charakter.

Warsztaty dla Najmłodszych

Czym jest pieniądz? Jak oszczędzać? Dlaczego rodzice mają konta w banku? Na te i inne pytania próbują odpowiedzieć nasi członkowie podczas warsztatów edukacyjnych, które przeprowadzane są w poznańskich szkołach podstawowych.

balance-logo

Balance

Magazyn studencki wydawany w formie kwartalnika, który charakteryzuje się interdyscyplinarnym podejściem do zgłębiania wiedzy. Skupia w sobie tematykę z zakresu:   finansów i rachunkowości, innowacyjnych rozwiązań IT, komunikacji biznesowej.   Autorami artykułów są członkowie Koła oraz przedstawiciele największych firm doradczych. Ponadto, każdy numer zawiera wywiad z wyjątkowym przedstawicielem świata biznesu oraz nauki.

finansomania

Finansomania

Konkurs tworzony przez studentów i dla studentów, którego popularność wśród społeczności akademickiej wzrasta z roku na rok. Powstaje przy współpracy największych kół naukowych działających na Wydziale Ekonomii. Konkurs składa się z III etapów, z których wyłanianych jest dziesięciu najlepszych studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.